Search Input


Adressen

CAW 't Verschil in Limburg

3500 HASSELT

Ambulante Werkingen, bereikbaar via het Algemeen Onthaal

Intrafamiliaal Geweld

Gezins- en Relationeel Welzijn

Ouderenmisbehandeling

Partnergeweld

Hulpverlening Seksueel Delinquenten

Gerechtelijk Opgelegde Hulpverlening

Groepswerkingen voor Daders en Slachtoffers

Lombaardstraat 20 - tel 011 21 20 20 - onthaalhasselt@cawtverschil.be

 

Opvang Midden / West: Vrouwen

Vluchthuis - Postbus 1008 - tel 011 60 69 81 - vluchthuis@cawtverschil.be

 

JAC Hasselt

Kempische Steenweg 57 - tel 011 22 73 90 - jachasselt@cawtverschil.be

 

3511 KURINGEN

Centrale Dienst

Kuringersteenweg 439 bus 3 - tel 011 85 92 40 - centraledienst@cawtverschil.be

 

Opvang Midden / West: Jongvolwassenen

De Tunnel - Maria Pypelinckxstraat 20 - tel 011 35 05 05 - detunnel@cawtverschil.be

 

3580 BERINGEN

Opvang Midden / West: Mannen

Westhuis - Terbekstraat 10 - tel 011 43 20 93 - westhuis@cawtverschil.be

 

3581 BEVERLO

Inloopcentrum Oké

Klaverweide 82 - tel 011 42 47 53 - geintegreerdwonen@cawtverschil.be

 

Begeleid Wonen

Klaverweide 82 - tel 011 42 47 53 - begeleidwonenlimburg@cawtverschil.be

 

3600 GENK

Bezoekruimte

Hoogstraat 3 - tel 089 35 43 26 - bezoekruimte@cawtverschil.be  

 

Ouderschaps- en Scheidingsbemiddeling

Hoogstraat 3 - tel 089 35 43 26 - scheidingsbemiddeling@cawtverschil.be

 

3630 MAASMECHELEN

Opvang Maasland: Mannen, Vrouwen, Koppels & Gezinnen

Zorgwonen

Heufkensweg 4 - tel 089 71 03 90 - opvang.maasland@cawtverschil.be

 

Begeleid Wonen

Heufkensweg 4 - tel 089 71 03 90 - begeleidwonenlimburg@cawtverschil.be

 

3800 SINT-TRUIDEN 

JAC Sint-Truiden

Minderbroedersstraat 37 - tel 011 78 56 30 - jacsttruiden@cawtverschil.be

 

3920 LOMMEL

Opvang Noord: Mannen, Vrouwen, Koppels & Gezinnen

Zorgwonen

Kattenbos 59 - tel 011 55 02 55 - opvang.noord@cawtverschil.be

 

Begeleid Wonen

Kattenbos 59 - tel 011 55 02 51 - begeleidwonenlimburg@cawtverschil.be

 

Inloopcentrum Compagnie & co

Kloosterstraat 228 - tel. 011 81 46 40 - compagnieenco@cawtverschil.be

 

JAC Lommel

Norbert Neeckxlaan 50 - tel 011 54 74 00 - jaclommel@cawtverschil.be

 

CRISISTEAM

permanent bereikbaar via tel 011 30 07 00 (-18) of 011 28 38 73 (+18) - fax 011 35 05 02 - crisisteam@cawtverschil.be

 

 

 

Afdrukken  
 

Contact

 

CAW Limburg vzw

Centrale Dienst

Kuringersteenweg 439 bus 3

3511 Hasselt

tel  011 21 20 20 (hulpverlening)

tel  011 85 92 40 (administratie)

fax 011 82 35 99

info@cawlimburg.be

 

© 2010 - contacteer webmeester

 

 

Privacy